Přírodní kolagen | Knihařství a papírnictví | Rybářské potřeby | Auta | Kalendáře | CD/DVD
http://www.artpapir.cz/

AKTUALITY

10. 10. 2011
6. 12. 2008
6. 12. 2008

NÁVŠTĚVNOST

KONTAKTUJTE NÁS

Petr Kutač
608 608 557
591 136 476
artpapir@artpapir.cz
Status

INFO

REGISTROVANÍ

knihařství

tisk a vazby diplomových prací

Tradice od roku 1991 se významně podílí na kvalitě a rychlosti ve zpracování každé zakázky.

Tisk diplomových prací provádíme na profesionálních zařízeních CANON C1,CLC4040, MINOLTA Bizhub C452, C350, Di 350 a jako média používáme výhradně značkové vysoce hlazené papíry ColorCopy, Motif all-in-one v gramáži 80-90g/m2.

Data pro tisk přijímáme ve všech běžně používaných datových formátech (doc, xls, pdf...), ale z vlastních zkušeností víme, že formáty programů Microsoft Office (word) někdy "zlobí". Projevuje se to "rozsypáním" formátování a pod. proto jako téměř zaručený recept doporučujeme převést data do formátu pdf (adobe acrobat). Převedení je například v programech open office záležitostí kliknutí na jedno tlačítko, nebo jsou na webu volně stažitelné programy pro převod dat(PDF Creator).

Soubory by měly být v jedné složce a nejlépe 1diplomka=jeden soubor. Je velmi obtížné a zdlouhavé vyhledávat právě ten správný soubor na Vašich médiích. Pokud bude jedna diplomka na více než 6ti souborech, účtujeme příplatek za práci se soubory.

Vaše data rádi uvítáme na všech běžně dostupných médiích...usb flash, cd, dvd, pam.karty nebo poslání e-mailem.

promoční oznámení

Tisk promočních oznámení provádíme na plnobarevných profesionálních zařízeních CANON CLC 1160, MINOLTA Bizhub 350.

Standartní formáty jsou cca 9 x 13 a 21 x 9. V nabídce máme mnoho překrásných podkladových kartonů v gramáži 200 - 250 g/m2. Není nic jednoduššího, než přijít a vybrat si z katalogů, který nabízí víc než 50 druhů oznámení, nebo specifikovat svá přání a nechat si u nás vyrobit zcela unikátní oznámení např. se svou fotkou ...žádný problém.

SPECIALITOU JSOU PROMOČNÍ OZNÁMENÍ ON-LINE, kde si můžete vše zařídit v pohodlí svého domova a objednat si oznámení přes náš web.

maturitní stužky

Jsme jako jedni z mála na ostravsku, kteří jsou opravdu výrobci maturitních stužek. Dodáváme mnoha reklamním agenturám, které si ke konečné ceně samozřejmě přidávají svou marži, takže proč si je neobjednat přímo u nás? (podle hesla: nač chodit ke kováříčkovi když je tady kovář?)
Při navštívení naší prodejny máte možnost výběru barvy tisku i stužky podle vzorníku. Také máme připravenou databázi různých vhodných hesel a hlášek, které se používají na druhou stužku.
TAKÉ STUŽKY SI MŮŽETE OBJEDNAT ON-LINE na tomto místě našeho webu

V nabídce jsou také pasovací listiny za ceny, které Vás příjemně překvapí.

svatební oznámení

Výběr z 5ti katalogů, od nejlevnějších, které jsou doslova "za babku" pro šetrné, až po nejluxusnější pro velmi náročné zákazníky. Také možnost výroby zcela individuálního oznámení podle Vašich požadavků.

Tisk termoražbou (zlatá nebo stříbrná + perleťové odstíny) nebo na barevném digitálním zařízení. Počet kusů 1 - neomezeno :))) Pozvánky ke svatebnímu stolu ve stejném designu.

JEDINÝM PROBLÉMEM PRO VÁS BUDE VÝBĚR z neskutečného množstí druhů :))

novoročenky

tisk je jako u svatebních oznámení termoražbou nebo na digitálním barevném produkčním stroji.
formáty standartní: 9x13 nebo 21x10
nebo jakýkoli formát do rozměru A3+ (i skládané) Opět na naší prodejně katalog s více než 50ti vzory nebo novoročenky dle Vašeho návrhu. Malosériová výroba + unikátní grafický návrh je jedinečnou možností jak mít nezaměnitelnou formu propagace.
NOVOROČNÍ PŘÁNÍ ON-LINE
je další možností jak si je objednat.